Microsoft Partner DELL PartnerDirect Registered

BINAR S.C.
ul. Narutowicza 7/9
90-117 Łódź, Polska

tel.: 42  639 72 16

e-mail: biuro@binar.pl

Usługi internetowe

BINAR oferuje usługi internetowe, kładąc szczególny nacisk na pewność ich działania oraz precyzyjne dostosowanie do potrzeb klienta. Indywidualna obsługa, indywidualne rozwiązania, indywidualne wsparcie techniczne i merytoryczne - te cechy wyróżniają naszą ofertę.

Firmowa poczta elektroniczna

Proponujemy przezroczystą obsługę poczty elektronicznej - tak, aby z zewnątrz była ona widoczna jako element firmowej infrastruktury IT. Korzystanie z niej będzie możliwe za pomocą czytników poczty elektroniczej bądź specjalnych stron WWW, zapewniając tym samym swobodę dostępu z dowolnego miejsca i dowolnego sprzętu/oprogramowania. Bezpieczeństwo zapewniają odpowiednie rozwiązania antywirusowe, antyspamowe, szyfrowane kanały połączeniowe oraz backup danych.

Wirtualne serwery WWW

Podobne, przezroczyste rozwiązania oferujemy w dziedzinie serwerów WWW. Każdy serwer wirtualny jest podłączony do internetu wysokowydajnym i stabilnym łączem, zapewniającym nieprzerwany i komfortowy dostęp zarówno z sieci krajowych jak i zagranicznych. Treść udostępniana z serwerów WWW może być wspierana przez nowoczesne technologie informatyczne takie jak preprocesory stron czy bazy danych - infrastrukturę taką przygotowujemy pod konkretne potrzeby.

Rozwiązania nietypowe

Na życzenie klienta firma BINAR może stworzyć całkowicie nowe, przystosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązanie internetowe, w tym integrację zasobów lokalnych sieci firmowej z zasobami internetu.

Zapraszamy do kontaktu z nami.